| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Bergsma |
| Model: | Jaxx 3.0 |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 3 |
| Kleur: | Blauw |
| Wielmaat: | 20" |
| Gewicht: | 13.7 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Stuur verstelbaar: | Ja |
| Stuur inklapbaar: | Ja |
| Materiaal: | Aluminium |
| Aandrijving: | Ketting |
| Opgevouwen afmetingen: | L X B X H = 78 x 36 x 68 cm |
| Art. nummer: | 21650 |
| Voorraad: |
Plan proefrit in! Neem contact op