| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Dahon |
| Model: | Briza D8 |
| Frametype: | Lage instap |
| Versnellingen: | 8 |
| Kleur: | Zwart |
| Wielmaat: | 24" |
| Gewicht: | 14.4 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Stuur verstelbaar: | Nee, wel ander stuur mogelijk voor rechtere houding |
| Stuur inklapbaar: | Ja |
| Materiaal: | Aluminium |
| Aandrijving: | Ketting |
| Opgevouwen afmetingen: | L X B X H = 81 x 41 x 85 cm |
| Art. nummer: | 21628 |
| Voorraad: |
Plan proefrit in! Neem contact op