| Staat: | Nieuw |
| Merk: | i-SY |
| Model: | P12 ZR |
| Locatie motor: | Middenmotor |
| Type motor: | Kracht |
| Merk motor: | PINION M.G.U. |
| Vermogen motor: | 250 |
| Locatie accu: | Op frame |
| Capaciteit accu: | 16.7 Ah |
| Gewicht accu: | 3.6 kg |
| Vermogen accu: | 800 Wh |
| Voltage accu: | 46.7 Volt |
| Actieradius: | 85 - 170 km (Gemiddeld: 120 km) |
| Accu oplaadbaar in fiets: | |
| Accu verwijderbaar: | |
| Display afneembaar: | |
| Frametype: | Mixed |
| Versnellingen: | 12 |
| Kleur: | Rood |
| Wielmaat: | 20" |
| Remmen (achter): | MT-C Schijfrem met hydraulische bediening |
| Remmen (voor): | MT-C Schijfrem met hydraulische bediening |
| Gewicht: | 22.4 kg |
| Modeljaar: | 2025 |
| Stuur verstelbaar: | Nee |
| Stuur inklapbaar: | Nee (wel draaibaar zodat het minder ruimte in beslag neemt) |
| Materiaal: | Aluminium |
| Aandrijving: | Riem |
| Opgevouwen afmetingen: | L X B X H = 162 x 31 x 110 cm |
| Vouwfietscategorie: | Compactfiets |
| Art. nummer: | 19788 |
| Voorraad: |
Plan proefrit in! Neem contact op