| Staat: | Nieuw |
| Merk: | i-SY |
| Model: | Skyfly E5 ZR F |
| Locatie accu: | Op frame |
| Gewicht accu: | 28 kg |
| Actieradius: | 45 - 90 km (Gemiddeld: 60 km) |
| Accu inbegrepen: | |
| Accu oplaadbaar in fiets: | |
| Accu verwijderbaar: | |
| Frametype: | Mixed |
| Versnellingen: | 5 |
| Kleur: | Groen |
| Wielmaat: | 20" |
| Gewicht: | 18.8 kg |
| Modeljaar: | 2025 |
| Stuur verstelbaar: | Ja |
| Stuur inklapbaar: | Nee (wel draaibaar zodat het minder ruimte in beslag neemt) |
| Materiaal: | Carbon |
| Aandrijving: | Riem |
| Opgevouwen afmetingen: | L X B X H = 162 x 31 x 110 cm |
| Art. nummer: | 20000 |
| Voorraad: |
Plan proefrit in! Neem contact op