| Staat: | Gebruikt |
| Merk: | Bohlt |
| Model: | X200 Oranje |
| Locatie motor: | Achterwiel |
| Type motor: | Rotatie |
| Vermogen motor: | 250 |
| Locatie accu: | In frame |
| Capaciteit accu: | 10.5 Ah |
| Gewicht accu: | 1.9 kg |
| Vermogen accu: | 378 Wh |
| Voltage accu: | 36 Volt |
| Actieradius: | 30 - 45 km (Gemiddeld: 35 km) |
| Accu oplaadbaar in fiets: | |
| Accu verwijderbaar: | |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 6 |
| Kleur: | Oranje |
| Wielmaat: | 20" |
| Remmen (achter): | Bohlt Schijfrem met kabelbediening |
| Remmen (voor): | Bohlt Schijfrem met kabelbediening |
| Gewicht: | 22.3 kg |
| Stuur verstelbaar: | Nee, wel ander stuur mogelijk voor rechtere houding |
| Stuur inklapbaar: | Ja |
| Materiaal: | Magnesium |
| Aandrijving: | Ketting |
| Opgevouwen afmetingen: | L x B x H = 90 x 40 x 80 |
| Art. nummer: | 20716 |
| Voorraad: |
Plan proefrit in! Neem contact op