| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Pacto |
| Model: | E-One Grijs |
| Locatie motor: | Achterwiel |
| Type motor: | Rotatie |
| Merk motor: | Ananda |
| Vermogen motor: | 250 |
| Locatie accu: | In frame |
| Gewicht accu: | 2.4 kg |
| Vermogen accu: | 460 Wh |
| Voltage accu: | 36 Volt |
| Actieradius: | |
| Accu oplaadbaar in fiets: | |
| Accu verwijderbaar: | |
| Frametype: | Lage instap |
| Versnellingen: | 7 |
| Kleur: | Grijs |
| Wielmaat: | 20" |
| Gewicht: | 23.5 kg |
| Modeljaar: | 2025 |
| Stuur verstelbaar: | Ja |
| Stuur inklapbaar: | Ja |
| Materiaal: | Aluminium |
| Aandrijving: | Ketting |
| Opgevouwen afmetingen: | L X B X H = 85 x 45 x73 cm |
| Art. nummer: | 21722 |
| Voorraad: |
Plan proefrit in! Neem contact op