| Staat: | Nieuw |
| Merk: | UTO |
| Model: | OG16 Blauw |
| Type motor: | Torque |
| Vermogen motor: | 250 |
| Locatie accu: | Zadelpen |
| Capaciteit accu: | 7 Ah |
| Gewicht accu: | 2.3 kg |
| Vermogen accu: | 252 Wh |
| Voltage accu: | 36 Volt |
| Actieradius: | 30 - 50 km (Gemiddeld: 40 km) |
| Accu oplaadbaar in fiets: | |
| Accu verwijderbaar: | |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 4 |
| Kleur: | Blauw |
| Wielmaat: | 16" |
| Remmen (achter): | Shimano Schijfremmen (hydraulisch) |
| Remmen (voor): | Shimano Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 15.7 kg |
| Modeljaar: | 2025 |
| Stuur verstelbaar: | Ja |
| Stuur inklapbaar: | Ja |
| Materiaal: | Aluminium |
| Aandrijving: | Ketting |
| Opgevouwen afmetingen: | L X B X H = 72 x 41 x 58 cm |
| Art. nummer: | 21258 |
| Voorraad: |
Plan proefrit in! Neem contact op