| Staat: | Nieuw |
| Merk: | UTO |
| Model: | Pro 16 Blauw |
| Type motor: | Torque |
| Vermogen motor: | 250 |
| Locatie accu: | Zadelpen |
| Capaciteit accu: | 7 Ah |
| Gewicht accu: | 2.3 kg |
| Vermogen accu: | 250 Wh |
| Voltage accu: | 36 Volt |
| Actieradius: | 30 - 50 km (Gemiddeld: 35 km) |
| Accu oplaadbaar in fiets: | |
| Accu verwijderbaar: | |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 2 |
| Kleur: | Blauw |
| Wielmaat: | 16" |
| Remmen (achter): | Shimano Schijfremmen (hydraulisch) |
| Remmen (voor): | Shimano Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 18.5 kg |
| Modeljaar: | 2025 |
| Stuur verstelbaar: | Ja, maar niet met snelklem |
| Stuur inklapbaar: | Ja |
| Materiaal: | Aluminium |
| Aandrijving: | Riem |
| Opgevouwen afmetingen: | L X B X H = 74 x 46 x 70 cm |
| Art. nummer: | 21250 |
| Voorraad: |
Plan proefrit in! Neem contact op